ADOBE CREATIVE CLOUD İLE TANIŞIN!

Adobe Creative Cloud yeni nesil Adobe kreatif masaüstü uygulamaları için  geçerli lisanslama modelidir. 30 Mayıs 2014 tarihinden itibaren tamamen Transaksiyonal (TLP) lisanslama  ve Toplu Lisanslama (CLP) satınalma modelleri yerine geçen Creative Cloud lisanslama modeli (CC)  yıllık yada aylık ödeme seçenekleri ile upgrade ve update bağımsız ürün kullanım uygulamasıdır. Creative Suite 6 ile durdurulan CS versiyonlama düzeneği yerine CC içerisinde update ve upgrade uygulamaların tüm kullanıcılar tarafından koşulsuz edinimi ve buunu karşılığında periyodik ödeme sistemi getirilen model, tüm dünyada olduğu şekli ile Türkiye’de profesyonel kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılamıştır.
CC, sanılanın aksine sadece internet varlığında çalışan uygulamalar değildir. Bu yanlış kanının aksine, CC paketi istenilen dil seçeneği ile seri numarası gerektirmeden fiziksel bilgisayarınıza kurulur ve sürekli internet bağlantısına gereksinim duymadan çalışır.

CREATIVE CLOUD PLANLARI

Adobe Creative Cloud lisanslayıcı tipine göre;
• Bireysel Plan / • Kurumsal Plan  / • Akademik Plan

Lisanslama alternatifleri sunmaktadır:

Kreatif Profesyoneller, öğrenciler ve öğretmenler için uygun olan lisanslama modelidir. Tekil plan ve Tam  üyelik planı olmak üzere iki farklı lisans modeli yer alır. A.Bireysel Tekil Plan B.Bireysel Tam Plan