ISPRING SUITE İLE TANIŞIN!

Powerpoint sunumunuzu hazırladınız.

Peki ya sonra?

Sunumuzu açın. Konuşan kafa video görüntünüzü ekleyin, slaytları kendi sesiniz ile tek tek seslendirin. İlgiyi arttırıcı interaktif nesneler ekleyin. Konu anlatıcı karakter fotoğrafları yerleştirin. İzleyicilerin konu hakkındaki fikirlerini öğrenmek için mini bir test yada anket hazırlayın. Son olarak tüm mobil aygıtlarda ve tüm web tarayıcılarında izlenebilecek bir formata yayınlayın. Nasıl mı? iSpring Suite yukarıda bahsedilen tüm işleri teknik bilgi gerektirmeden gerçekleştirmenizi sağlar.

Ispring Suite, Microsoft Powerpoint yazılımı ile birlikte çalışan, mobil aygıtlar için ek geliştirim gerektirmeyen, raporlanabilir içerik hazırlama ve yayınlama yazılımdır. Bir powerpoint eklentisi olarak görev yapan Ispring Presenter, Powerpoint yazılımının tüm gelişmiş özelliklerini kullanarak üretilen içeriğin doğru standartlarda eöğrenme nesnesine dönüştürümü işlemini kusursuz gerçekleştirir.

Microsoft Powerpoint uygulamasından bağımsız çalışan Test Yöneticisi yazılımı ile bilgisayarı gereksiz yormadan SCORM ve AICC standartlarında yüksek interaktivite içeren ve hayli zenginleştirilebilen testler ve anketler hazırlayabilir. Bu değerlendirmeleri isteğe bağlı bağmsız değerlendirme nesneleri olarak yayınlayabilir yada hazırlanan eöğrenme projesinin içerisine ekleyebilir. Test yöneticisi; ses ve video ekleme , dallanmalı senaryolaştırma, biçimlendirilebilir slayt özellikleri ile muadil uygulamalardan farklılaşmaktadır.

Ispring Suite uygulamasının en önemli özelliklerinden biri HTML5 için uygun çıktı üretebilmesidir. SCORM ve AICC standartlarını destekler. Bu sayede popular öğrenim yönetim Sistemleri için kolaylıklar raporlanabilir içerik üretebilir. Türkiye’de yoğun kullanılan Moodle, Sakai, Adobe Connect (Training Modülü) ve diğer SCORM ve AICC desteği olan öğrenim yönetim sistemlerini destekler.

TEKNİK GEREKSİNİMLER

İşlemci Intel/AMD 1 GHz yada daha hızlı işlemci
RAM 2 GB en az
Hard disk 500 MB boş disk alanı
görüntü 1024×768 yada daha yüksek monitör çözünürlüğü
Renk Derinliği 32-bit yada büyük grafik kartı
 • Mobil Uyumlu içerikler

  IOS, Android işletim sistemi dahil tüm işletim sistemlerini destekleyen içerikler hazırlayın

 • HTML5 için Değerlendirme Testleri

  HTML5 uyumlu testler ve anketler oluşturun.

 • Teknik bilgi gerekmez

  Zengin interaktif eöğrenme nesnelerini hızlıca üretin

 • Kolay Test Hazırlama

  “Sürekle bırak” ile testler oluşturun.

 • Soru ithali

  Excel dosyasından soru ithal edin.

 • Yönlendirmeli Eğitim Simülasyonları

  Cevaba göre dallanan ve şekillenen geri bildirim mesajları hazırlayın.

 • WYSIWYG Editörü

  “Ne görürsen onu alırsın” prensibinde çalışan slayt görünüm araçları ile tanışın.

 • Duyarlı çıktı özelliği

  Tüm ekran boyutları için yatay ve dikey pozisyonlarda doğru ölçeklenebilen oynatıcı özelliği ile sorunsuz görünümlü testler oluşturun.

 • Tin Can Uyumlu

  Tin Can uygulaması ile uyumlu kurslar ve testler hazırlayın.

Ayrıntılı bilgi için 0216 518 4667 arayın yada linkteki formu bize iletin.

Share Button