SolidWorks Özel Eğitim Merkezleri için Lisanslama (SolidWorks Private Career School)

SolidWorks Özel Eğitim Merkezleri için özel lisanslama çözümleri sunar. En az 7 adet lisans alımı şartı ile gerçekleştirilen özel eğitim merkezi lisanslama modelinde Eğitim noktası tabelası, kurulum  desteği, ücretsiz bir yıl süreli ürün upgrade ve update hizmetleri PCS lisanslama modeli ile verilmektedir.

SolidWorks® Premium, eksiksiz 3 boyutlu ürün tasarım çözümüdür.

PCS Lisans paketleri diğer özellikleri

Bedelsiz Update ve Upgrade:

SolidWorks® Private Career School lisans paketi, sadece özel eğitim merkezlerinde kullanımda sunulmak üzere; Upgrade ve Maintenance hizmetlerine ücretsiz olarak yer vermiştir. Satın alınan lisanslara ilave olarak 1 yıl süresince yeni sürümlere yükseltme ve teknik destek hizmeti ücretsiz sunulmaktadır.

Eğitsel Ders Materyalleri:

Paket kapsamında, lisanslarla birlikte gelen 120 den fazla interaktif anlatımlı video içeriği haricinde içerisinde akademisyenin ve öğrencilerin kullanımına sunulan hazır kaynak materyaller barındırmaktadır: Hazır Solidworks kaynak ders planı – Hazır Testler – Hazır Eğitmen notları – Hazır Power Point ders sunumları – Hazır Öğrenci çalışma rehberi – Hazır Proje müfredatları ve daha fazlası.

Eğitim Noktası Tabelası

Paket kapsamında Lisanslamasını gerçekleştirilen özel eğitim merkezine SolidWorks Eğitim noktası tabelası gönderilmektedir.

Share Button