Adobe Systems

Adobe Certified Reseller: Kliksoft Adobe Systems tarafından Ticari ve Kamu kurumlara lisans hizmeti verme yeterliliğine sahip akredite firmadır. İlgili akreditasyon Adobe Systems sertifikalı iş ortağı başlığı altında üretici firmanın global ve lokal sayfalarında belirtilmiştir.

Adobe Certified Education Reseller: Kliksoft Adobe Systems tarafından Akademik kuruluşlara lisans hizmeti verme yeterliliğine sahip akredite firmadır. İlgili İlgili akreditasyon Adobe Systems sertifikalı iş ortağı başlığı altında üretici firmanın global ve lokal sayfalarında belirtilmiştir.akreditasyon

Adobe Technology Partner: Kliksoft; Adobe Systems tarafından Adobe sunucu ürünlerine ait implementasyon yeterliliği ve çözüm geliştirme yetkinliğine sahip tek akredite firmadır. İlgili akreditasyon, Adobe Systems Partners başlığı altında yer alan Technology partners alt başlığı altında üretici firmanın global ve lokal sayfalarında belirtilmiştir.

SolidWorks

SolidWorks Preferred Educational Reseller: Kliksoft SolidWorks markasının akademik sektör için tercih edilen Türkiye’deki iki akredite kurumdan biridir. İlgili yeterlilik SolidWorks Preferred Educational Reseller akreditasyonu ile belgelendirilmiştir.

Harbinger Knowledge Products

Gold Partner: Kliksoft Harbinger Knowledge Products tarafından Akademik, Ticari ve kamu sektörü kuruluşlar için bölgede lisans satışı, kurulum ve eğitim yetkilerine sahip tek akredite kuruluştur.

Share Button