IMC ÜRÜNLERİ İLE TANIŞIN!

IMC firması, akademik, kamu ve özel sektörde faliyet gösteren firmalara gelişmiş öğrenme çözümleri konusunda servis sağlayıcı rolü üstlenmektedir. Gartner analizcileri, IMC firmasını mükemmel çözüm portföyüne sahip, inovatif öğrenim teknolojileri konusundaki lider firma olarak kredilendirmişlerdir.
IMC, e-performans destek sistemi LIVECONTEXT, Eğitim Yönetim Sistemi CLIX, İçerik Geliştirim araçları LECTURNITY ve POWERTRAINER, İçerik ve Topluluk Platformu SLIDESTAR ürünleri ile örgütlerin farklı öğrenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. IMC firması, ayrıca kuruma özel içerik ve platform hazırlama hizmetleri de sunmaktadır.
IMC firması 1997 yılında Wolfgang Kramer Frank Milius ve Dr Volker Zimmerman tarafından kurulmuştur.

IMC Lecturnity

İş dünyası ve akademik dünyada bilginin hızlı ve geribildirim tabanlı iletimi, başarı için olmazsa olmaz bir zorunluluktur. Lecturnity ile bilginin sonderece etkileyici bir görsellikle kullanıcıya ulaştırılmasını sağlarsınız. Powerpoint sunumlarını, videoları, eğitim materyallerinizi LECTURNITY ile oluşturun.

Tek ürünle birden fazla olasılık:

Yazılım eğitimleri, oryantasyon eğitimleri ve birden fazla eğitimi Lecturnity ile gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik Bilgi Gerektirmez

Kendi kurumsal içeriğinizi herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmeden hazırlamak mı istiyorusnuz? E-öğrenme içeriğinizi hızlıca ve basitçe LECTURNITY  kullanarak hazırlayın.

Satış ve Pazarlama Eğitimleri

Satış ekibinin eğitimlerinden sorumlu ürün müdür müsünüz? LECTURNITY’i kullanarak videolu eğitimler hazırlayın ve satış ekibinizin eğitimi için kullanın. Müşteriler içinde videolu ürün anlatımlarını başarı ile hazırlayabilirsiniz.

Akademik asenkron içerikler

Nesne tabanlı kayıt konsepti ve otomatik metin tanıma özelliği ile LECTURNITY, üniversiteler ve K12 ler için ideal bir araçtır. Yüzlerce üniversite Lecturnity aracını kullanarak derslerini kaydeder.

Lecturnity şunu mümkün kılar: arama yerine bulma!

Lecturnity, dokümanınızı, sunumunuzu, ders notlarınızı sadece kaydetmez, anlamaya çalışır. Tüm içerik otomatik olarak okunur, yapı taşlarına ayrılır ve indekslenir. Böylece hangi formatta olursa olsun içeriğiniz üzerinde tomatik arama yapılabilir. Videolar için otomatik metin algılama LECTURNITY ile mümkün .

Hızlı ve Kolay Üretim

Lecturnity’nin sezgisel araçları ile karmaşık kullanım talimatlarında kaybolmanıza gerek yok! Sadece sunuma başlayın ve yönlendirmelerle ilerleyin.

KAYIT: Tek bir klikle kayda başlayın.

DÜZENLEME: Kayıtlarınızı düzenleme ve ek özellikler ekleme için LECTURNITY’nin düzenleme seçeneklerini kullanın.

YAYINLAMA: hazırladığın içeriği dilediğiniz medya formatında yayınlayın. LECTURNITY hedef kitlenize en anlamlı ulaşabileceğiniz yolu bulmanızda sizi asiste edecektir.

Daha fazlası

LECTURNITY içeriğinizin kaydedilmesi ve yayınlanması için sınırsız olasılık sunar. Podcast’ler, web ortamı, video ve mobil aygıtlar için içerik üretebilirsiniz.

Lecturnity’nin gücü

LECTURNITY OCR özelliği, fare hareketleri dahil görüntülü kayda imkan vermesi gibi özellikleri ile muadil ürünlerden ayrılır:

Nesne tabanlı ithal özelliği (PowerPoint nesnelerinin tamamı)

 OCR özelliği.

 Otomatik indeksleme (grafikler dahil)

 SCORM uyumlu

 Birden fazla yayınlama seçeneği (Flash, MPEG-4, Windows Media, RealMedia…)

 Kolay kullanım (deneyim gerekirmez).

 Mobil aygıtlarda kolay kullanım.

Share Button