Adobe Photoshop eğitimimiz başlıyor!

Kliksoft akademi bünyesinde gerçekleştirilecek profesyoneller için Adobe Photoshop eğitimlerimiz başlıyor. 5 günde tamamlanacak 30 saatlik eğitimimizin tamamı hands-on uygulamalı eğitim düzeninde gerçekleştirilecek.

Kliksoft Eğitim markası KliksoftAkademi kurumsal katılımcılar için özel uygulama eğitimlerini ÜSKÜDAR daki yeni lokasyonunda vermeye başlıyor. 2009 yılından itibaren birçok akademik, ticari ve kamu kuruluşları bünyesinde ürün, troubleshooting, benchmark türlerinde eğitimler gerçekleştiren Kliksoft yeni yapılanmasında, bölgede akredite olarak temsil ettiği markaların uygulama eğitimlerini kurumsal bireysel katılımcılara açıyor. Kliksoft’un 10 yıllık bilgi birikimi ile oluşturulan ders aktarım yöntemleri ve kaynağından eğitim müfredatları ile tamamı uygulamalı olarak gerçekleştirilen eğitimler %100 müşteri memnuniyet ilkesi ile katılımcılara sunuluyor.

2 – 6 Mart 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek Adobe Photoshop ile Dijital Görüntü işleme eğitimimiz, Adobe Bridge, Adobe Camera Raw, Adobe Photoshop da, kırpma, katmanlarla çalışma, maskeler, görüntü rötuşlama, filtreler, metinler, video özelliklerini kapsamakta.

Eğitimler İSTANBUL – ÜSKÜDAR’da Kliksoft eğitim merkezinde gerçekleştirilecektir.

4 katlı eğitim binamızda kafeterya ve dinlenme alanları bulunmaktadır.

Eğitim süresince öğle yemeği ve ara ikramlar bedelsizdir.

Eğitim binamızda 100 Mbit fiber internet hizmeti bulunmaktadır.

Eğitimler yeni jenerasyon ASUS masaüstü donanım laboratuvarında gerçekleştirilmektedir.

Eğitim sınıfında Promethean akıllı tahta kullanılmaktadır.

 

Share Button