Adobe elearning Bootcamp Eğitimimize Katılın

Kliksoft akademi bünyesinde gerçekleştirilecek eğitmenler için Adobe elearning T3 Bootcamp eğitimi hiç bir yerde bulamayacağınız uygulama eğitimlerini tek bir müfredatta katılımcılarına sunuyor.

Adobe elearning T3 Bootcamp (Eğiticinin Eğitimi Kampı) eğitim programı, eğitimcilerin, yazılım üreticisi Adobe’nin eÖğrenme ürün ve teknolojilerini kullanarak eğitim içerikleri geliştirme, geliştirdikleri içerikleri çevrimiçi müfredata dönüştürme, eğitim katalogları hazırlama, müfredatlara öğrenci atama ve gelişimlerini takip edip raporlama, sanal sınıflarda senkron eğitim verme, webinarlarda ve web konferanslarda ortamı ve kişileri yönetme becerileri kazandırmayı amaçlar. Eğitim 8 tam gün sürmektedir. eğitimler günde 6 saat olaak gerçekleştirilmektedir.

Eğitimin kapsamında; Microsoft Powerpoint 2013, Adobe Presenter 10 ve Adobe Captivate 8 uygulama yazılımlarını kullanarak sunum ve eğitim içerikleri oluşturma, Adobe Connect 9 servislerini kullanarak söz konusu içerikleri asenkron sağıtma ve yine Adobe Connect 9 ile snaal sınıf uygulamaları gerçekleştirme becerileri kazandırılır.

Detaylı bilgi için: 0216 518 46 46 no’lu telefondan bize ulaşabilir yada aşağıdaki buton ile kliksoftakademi.net adresindeki ilgili bölümde müfredatı inceleyebilirsiniz.

Eğitimler İSTANBUL – ÜSKÜDAR’da Kliksoft eğitim merkezinde gerçekleştirilecektir.

4 katlı eğitim binamızda kafeterya ve dinlenme alanları bulunmaktadır.

Eğitim süresince öğle yemeği ve ara ikramlar bedelsizdir.

Eğitim binamızda 100 Mbit fiber internet hizmeti bulunmaktadır.

Eğitimler yeni jenerasyon ASUS masaüstü donanım laboratuvarında gerçekleştirilmektedir.

Eğitim sınıfında Promethean akıllı tahta kullanılmaktadır.

 

Share Button