Kliksoft, çok sayıda uluslararası akreditasyona sahiptir.

Adobe Systems Connect Partner

“Adobe Connect Authorized Partner” akreditasyonu: Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgelerinde geçerli olan Adobe Connect iş ortaklığı

Adobe Technology Partner

“Adobe Technology Partner” akreditasyonu: Kliksoft, Adobe Systems tarafından Adobe sunucu ürünlerine ait implementasyon yeterliliği ve çözüm geliştirme yetkinliğine sahip akredite tek Türk şirketidir.

Adobe Systems Certified Reseller

“Adobe Systems Certified Reseller” akreditasyonu: Ticari kurumlara lisanslama yetkisi

Adobe Systems Certified Reseller Education

Adobe Systems Certified Reseller Education” akreditasyonu: Akademik kurumlara lisanslama yetkisi

iSpring Solutions Bölge Satıcısı

Kliksoft, iSpring Solutions ürünlerinin lisanslanması, danışmanlığı ve eğitim hizmetleri konu başlıklarında yetkinlendirilmiş akredite bölge satıcısıdır ve İstanbul merkezli tek Türk şirketidir.

TechSmith Yetkili Satıcısı

Kliksoft, TechSmith firmasının Camtasia Studio ve Snagit yazılımlarının satışını gerçekleştirmektedir.

Real Games Türkiye Yetkili Satıcısı

Kliksoft, on yıldan fazla bir süredir simülasyon yazılımları üzerinde çalışan Real Games firmasının yetkili satıcısıdır. Firmanın lokomotif ürünlerinden Factory I/O’nun akademik kurumlara, kamu kurumlarına ve özel sektör kuruluşlarına satışını gerçekleştirmektedir.

Penta Teknoloji Yetkili Satıcısı

Kliksoft, Penta Teknoloji Ürünleri’nin akredite satıcısıdır. Asus, HP, Dell, Canon, D-Link, Lenovo, intel, logitech, MSI, OKI, Seagate, Microsoft, wacom, Xerox, Dell, Epson, Huawei, Samsung, tp-Link ürünlerinin satışını yapmakta ve özellikle sunucu ürünleri için proje ve kurulum hizmetleri vermektedir.

iOS Geliştiricisi

Kliksoft, akredite iOS uygulama geliştiricidir. iOS platformları için farklı yazılım dillerinde ihtiyaç bazlı uygulama üretme kabiliyetine sahiptir.

Android Geliştiricisi

Kliksoft, akredite Android uygulama geliştiricidir. Android platformları için farklı yazılım dillerinde ihtiyaç bazlı uygulama üretme kabiliyetine sahiptir.

Unity 3D Geliştirici

Kliksoft, AR+ (artırılmış gerçeklik) ve VR (sanal gerçeklik) uygulamaları geliştirmek için Unity 3D kullanmaktadır.

Moodle LMS Destek Merkezi

Kliksoft, Moodle LMS için hosting, implementasyon, entegrasyon, bakım ve destek hizmetleri verme yeterliliği ve deneyimine sahiptir.

Share Button