Kliksoft, çok sayıda akreditasyona sahiptir ve yetkili olduğu ürün ve teknolojilerin dağıtım ve lisanslamasını gerçekleştirir.

Kliksoft; Adobe Systems, Dassault Solidworks, Harbinger Raptivity, iSpring Solutions, Techsmith, Tetra 4D markalarının Türkiye çözüm sağlayıcısıdır. Kliksoft Adobe Systems tarafından Türkiye’de akredite edilmiş Adobe sunucu ürünlerine ait implementasyon yeterliliğini temsil eden teknoloji partnerlik yetkisine sahip tek Türk şirketidir. Adobe uzaktan eğitim sunucuları konusunda Türkiye’de ve Kıbrıs’ta implementasyon gerçekleştirme yeterliliği bulunmaktadır.

SOLIDWORKS

SolidWorks® Premium, eksiksiz 3 boyutlu ürün tasarım çözümüdür. Karmaşık parça ve montaj modelleme, üretim çizimi oluşturma, veri yönetimi, çevresel etki değerlendirmesi özelliklerinin yanı sıra hareket etme yeteneği, akış, yapı ve tolerans yığılma simulasyonları ve optimizasyonları için araçlar sunar. SolidWorks® Education Edition paketi içerisinde yer alan SolidWorks® Premium ile yazılım kullanımı yerine mühendislik eğitimine, tasarıma ve eğitsel konsepte odaklanırsınız.

ADOBE CREATIVE CLOUD

Adobe Creative Cloud yeni nesil Adobe kreatif masaüstü uygulamaları için geçerli lisanslama modelidir. Adobe Creative Cloud VIP lisanslama modeli (CC) yıllık ya da aylık ödeme seçenekleri ile upgrade ve update bağımsız ürün kullanım uygulamasıdır. Adobe Creative Cloud lisanslama, sanılanın aksine sadece internet varlığında çalışan uygulamalar değildir. Bu yanlış kanının aksine, CC paketi istenilen dil seçeneği ile seri numarası gerektirmeden fiziksel bilgisayarınıza kurulur ve sürekli internet bağlantısına gereksinim duymadan çalışır.

ADOBE CAPTIVATE

Adobe Captivate ile ekran görüntülerini teknik bilgi gerekmeden kaydedebilir, interaktif e-içerikler ve videolar oluşturabilirsiniz. Adobe Captivate, ekran görüntüsü yakalama ve web tabanlı eğitim içerikleri oluşturmada endüstri lideri bir uygulama yazılımıdır. Ekran eğitimleri hazırlama amacı ile demostrasyon ve simülasyon kayıt olanağı sağlar. Teknik bilgi gerekmeksizin eğitim içerikleri üretmenize olanak tanır.

ADOBE PRESENTER

Adobe Presenter; Microsoft PowerPoint yazılımı ile birlikte çalışan interaktif raporlanabilir içerik hazırlama ve yayınlama yazılımıdır. Teknik deneyim gerektirmeden mevcut powerpoint sunumlarının ses, video görüntüsü, test, anket uygulamaları ile zenginleştirilerek öğrenim yönetim sistemlerinin raporlayabileceği SCORM dosya çıktısı hazırlar.

TECHSMITH CAMTASIA STUDIO

Sektörün ünlü ve bol ödüllü yazılımı Camtasia ile ekran eğitimlerinizi hızlıca hazırlayabilir ve ekosisteminizin kullanımı için hızlı içerik üretebilirsiniz. Ekran üzerindeki açık olan uygulamanızı, basitçe kaydedin, PowerPoint slaytları, video ve ses ekleyerek yayınlayın.

TECHSMITH SNAGIT

Snagit gelişmiş bir ekran alıntı aracıdır. Ekranınızdaki herhangi bir durağan yada hareketli görüntüyü resim yada video olarak kaydeder. Video olarak gerçekleştirdiğiniz kaydı basitle montajlayabilir, saniyeler içinde youtube’e gönderebilirsiniz. Yakalandığınız görüntülerin resmini çekebilir, basitçe düzenleyebilir, arşivleyip gönderebilirsiniz. Snagit bu saydıklarımızı muadillerine göre çok üstün ilave özelliklerle basitçe yapar.

VIDEOPLAT

VIDEOPLAT (Digital Library Aplication Platform), Kütüphanelerde yer alan dijital içeriklerin arşivlendiği ve yayınlandığı sunucu tabanlı yayın platformudur. Kurum bünyesindeki DVD, VCD, kaset ortamındaki film, müzik, ses gibi görsel ve işitsel medya verilerinin güvenli bir ortamda kurum içi personel ve diğer istemciler için yayınlanması ve izlenmesi için araçsallık sunmaktadır.

FACTORY I/O

FACTORY I/O, otomasyon teknolojilerini öğrenmek için kullanılan 3 boyutlu bir fabrika simülasyonudur. Kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmış olup, yaygın olarak kullanılan endüstriyel ekipmanları kullanarak hızlı bir şekilde sanal fabrika kurmanıza olanak sağlar. FABRİKA I / O, başlangıçtan ileri seviye zorluk seviyelerine kadar, tipik endüstriyel uygulamalardan ilham alan birçok senaryo içermektedir.

En yaygın senaryo, FACTORY I / O’yu bir PLC eğitim platformu olarak kullanmaktır, çünkü PLC endüstriyel uygulamalarda en yaygın kullanılan kontrolörlerdir. Ancak, diğer birçok teknolojinin yanı sıra, mikrodenetleyiciler, SoftPLC, Modbus ile de kullanılabilir.

Share Button