Kliksoft, çok sayıda akreditasyona sahiptir ve yetkili olduğu ürün ve teknolojilerin dağıtım ve lisanslamasını gerçekleştirir.

Kliksoft; Adobe Systems, iSpring Solutions, Harbinger KP, TechSmith VE Real Games markalarının Türkiye çözüm sağlayıcısıdır.

Kliksoft, Adobe Systems tarafından Türkiye’de akredite edilmiş Adobe sunucu ürünlerine ait implementasyon yeterliliğini temsil eden teknoloji partnerlik yetkisine sahip tek Türk şirketidir. Adobe uzaktan eğitim sunucuları konusunda Türkiye’de ve Kıbrıs’ta implementasyon gerçekleştirme yeterliliği bulunmaktadır.

LİSANSLAMA HİZMETLERİ

Adobe Connect

Adobe Connect, bir çevrimiçi toplantı, web konferans, sanal sınıf ve webinar uygulamaları platformudur. Lisans modeline göre değişen modül kümelerinden oluşur. Bir kurum lisans sözleşmesine bağlı olarak İçerik, Toplantı, Eğitim, Seminer, Etkinlik modüllerinden birkaçına veya hepsine sahip olabilir. Platform, çevrimiçi toplantı, seminer ve eğitimler düzenleyerek konum bağımsız etkinlikler gerçekleştirmenizi sağlar.

Adobe Creative Cloud

Adobe Creative Cloud, kullanıcılarına çok sayıda yaratıcı uygulama sunan zengin bir yazılım paketidir. Söz konusu uygulamaları, İnternet üzerinden aylık ve yıllık abonelik hizmeti şeklinde sunulur. Yazılım herhangi bir bilgisayara indirilir, kurulur ve lisans geçerli olduğu sürece kullanılabilir. Yazılımlara gelen güncellemeler de söz konusu aboneliğe dâhildir.

Adobe Creative Cloud VIP lisanslama modeli (CC) yıllık veya aylık ödeme seçenekleri ile update/upgrade bağımsız ürün kullanım uygulamasıdır. Adobe CC lisanslama, sanılanın aksine sadece İnternet üzerinde çalışan uygulamalar değildir. İstenilen dil seçeneği ile seri numarası gerektirmeden fiziksel bilgisayarınıza kurulur ve sürekli İnternet bağlantısı gerektirmez.

Adobe Captivate

Adobe Captivate, endüstrü standardı bir e-Öğrenme içerik geliştirme uygulamasıdır. Slayt tabanlı konu anlatımları, testler ve anketler, video demoları, interaktif yazılım simülasyonları, video tabanlı diyalog simülasyonları, sanal gerçeklik projeleri ve daha birçok farklı eğitim projesi oluşturmayı sağlar. Ekran görüntüsü kaydetme özelliğine de sahiptir.

Adobe Captivate Prime LMS

Adobe Captivate Prime, Adobe firmasının kurumlara çalışanlarını, ortaklarını ve müşterilerini etkili ve verimli bir şekilde eğitebilmeleri için sunduğu bir öğretim yönetim sistemi hizmetidir. Keşfetmeyi ve içerik tüketimini teşvik eden kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunar. Güçlü bir API çatısı sayesinde diğer platformlarla entegre edilebilir, böylece öğrenme süreçleri genel iş akışının bir parçası haline getirilebilir.

Adobe Technical Communication Suite

Adobe Technical Communication Suite, Adobe firması tarafından teknik iletişimciler, yardım dosyası yazarları, öğretim tasarımcıları ve e-Öğrenim içerik geliştiricileri için üretilmiş bir uygulama yazılım paketidir. Dünya çapında 20 binden fazla şirket ve 60 binden fazla kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Kullanıcıların teknik dokümantasyondan bilgitabanlarına, çevrimiçi yardım sistemlerinden e-Öğrenme içeriklerine pek çok içeriğin bilgilerini düzenlemelerine, yönetmelerine ve yayınlamalarına olanak sağlar.

Adobe Sign

Adobe Sign, Adobe tarafından sağlanan, kullanıcının web tarayıcısı veya bir mobil cihaz kullanarak imza göndermesine, belgeleri imzalamasına, izlemesine ve yönetmesine olanak tanıyan bulut tabanlı e-imza servisidir. Adobe Document Cloud paketinin parçasıdır. MS Windows, MacOS, iOS, Android işletim sistemleri üzerinde kullanılabilir.

iSpring Suite

iSpring Suite, e-Öğrenme içerikleri geliştirmek ve bunları destekleyecek öğeler oluşturmak için üretilmiş bir yazılım paketidir. Paket içinde dersler (konu anlatımları) oluşturmak için iSpring Presenter, testler ve anketler oluşturmak için iSpring QuizMaker, etkileşim nesneleri oluşturmak için iSpring Visuals, diyalog simülasyonları oluşturmak için iSpring TalkMaster, ekran görüntüleri kaydetmek ve videol kurgussu yapmak için için iSpring Cam Pro, PDF belgeleri ve ofis dokümanlarını sayfaları çevrilebilir e-Kitaplara dönüştürmek için iSpring Flip uygulamaları bulunur.

TechSmith Camtasia Studio

Sektörün ünlü ve bol ödüllü yazılımı Camtasia ile ekran eğitimlerinizi hızlıca hazırlayabilir ve ekosisteminizin kullanımı için hızlı içerik üretebilirsiniz. Ekran üzerindeki açık olan uygulamanızı, basitçe kaydedin, PowerPoint slaytları, video ve ses ekleyerek yayınlayın.

TechSmith Snagit

Snagit, gelişmiş bir ekran alıntı uygulamasıdır. Ekranınızdaki herhangi bir durağan yada hareketli görüntüyü resim yada video olarak kaydeder. Video olarak gerçekleştirdiğiniz kaydı basitle montajlayabilir, saniyeler içinde youtube’e gönderebilirsiniz. Yakalandığınız görüntülerin resmini çekebilir, basitçe düzenleyebilir, arşivleyip gönderebilirsiniz. Snagit bu saydıklarımızı muadillerine göre çok üstün ilave özelliklerle basitçe yapar.

Factory I/O

Factory I/O, endüstriyel otomasyon teknolojilerini öğrenmek için kullanılan 3 boyutlu bir fabrika simülasyonudur. Öğrenmesi ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmış olup, yaygın biçimde kullanılan endüstriyel ekipmanlardan yararlanarak kolayca ve hızla sanal fabrikalar kurmanıza olanak sağlar.

Factory I/O, başlangıçtan ileriye her zorluk seviyesinde, tipik endüstriyel uygulamalardan ilham alan birçok senaryo içermektedir. En yaygın senaryo, ugulamayı bir PLC eğitim platformu olarak kullanmaktır. Çünkü PLC, endüstriyel uygulamalarda en yaygın kullanılan kontrolörlerdir. Ancak, diğer birçok teknolojinin yanı sıra, mikrodenetleyiciler, SoftPLC ve Modbus ile de kullanılabilir.

Share Button