Kliksoft, müşterilerine ölçülebilir ve sürdürülebilir iş değerleri kazandırmak üzere katılımcı odaklı nitelikli eğitim çözümleri sunar.

Kliksoft eğitim ekibi, hem lisanslanan ürün ve teknolojiler için hem de müşteriler tarafından ihtiyaç duyulan teknik ve mesleki konularda istendiğinde yüz yüze, istendiğinde uzaktan eğitim araçları kullanarak eğitim faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Eğitimler, her biri alanında uzman, yetkin ve sertifikalı eğitmenler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kliksoft, katma değerli çözüm ortaklığı ilkesi ile lisanslama hizmeti verdiği ürünler için uygulama eğitimleri gerçekleştirmekte; eğitimleri hem kurum bünyesinde hem müşteri nezdinde verebilmektedir.

Grafik tasarımı, basılı yayıncılık, web tasarımı, kullanıcı deneyimi ve post-prodüksiyon uygulamalarının eğitimleri ürün bazlı olup her uygulamanın temel eğitimi 3 tam gün (18 saat) sürmektedir. Eğitimler adım adım uygulanan senaryo tabanlı derslerden oluşur ve yaratıcı profesyonellerin iş üretirken en çok ihtiyaç duyacakları araçlara ve tekniklere odaklanmaktadır.

Teknik iletişim uygulamalarının, e-Öğrenme içerik geliştirme araçlarının ve e öğrenim yönetim sistemlerinin eğitici ve yönetici eğitimleri ile diğer alanlardaki eğitimler de yine konunun ilgilisi profeyonellere hitap etmektedir.

Eğitim talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EĞİTİMLERİMİZ

Adobe Photoshop

Adobe Illustrator

Adobe InDesign

Adobe Acrobat DC

Adobe Dimension

Adobe XD

Adobe Dreamweaver

Adobe Animate

Adobe Audition

Adobe Premiere Pro

Adobe After Effects

Adobe Character Animator

Adobe FrameMaker

Adobe RoboHelp

Adobe Captivate

Adobe Connect

Moodle LMS

iSpring Suite

Camtasia Studio

Diğer Eğitimler

Share Button