Kliksoft, iOS ve Android cihazlar için uygulama geliştirir.

Kliksoft, akredite iOS ve Android uygulama geliştiricisidir. iOS ve Android platformlar için farklı yazılım dillerinde ihtiyaç bazlı native uygulama üretme kabiliyetine sahiptir. AR ve VR uygulamaları için Unity 3D uygulamalarını etkin biçimde kullanmaktadır.

Yazılım Ekibimiz

İstanbul merkezli yazılım ekibimiz, Moodle LMS implementasyonları ve başka sistemler ile entegrasyonlar sırasında ihtiyaç duyulan API’lerden iOS ve Android sistemler için mobil uygulama geliştirmeye dek müşteri gereksinimlerine cevap veren yazılım geliştirme faaliyetleri sürdürmektedir.

GELİŞTİRİM HİZMETLERİ
  • İhtiyaca yönelik fikir ve konsept danışmanlığı
  • Uygulama için Kavramsal Tasarım Hizmeti
  • Eğitsel oyun tasarımı ve uygulama geliştirimi
  • Eğitim amaçlı uygulama geliştirme
  • GPS destekli mobil uygulama geliştirimi
  • AR/VR uygulama geliştirimi
PROJE ÖRNEKLERİ

Roleplay Recorder (iOS)

İlaç mümessillerine yönelik tasarlanan ve tamamlanan uygulamada roleplay eğitsel faaliyetlerin bilgi aktarım ve tutum durumlarının simüle edilmesi esnasında uygulama ile eşlenik olarak raporlanması ve raporlamanın ve video içeriklerin kayıt altına alınması geliştirilecek olan IOS uygulamasının algoritmik konseptini oluşturmaktadır.

Dünden Bugüne GAP

Artırılmış gerçeklik (Augmented Reality) kavramı, gerçek dünyadaki çevrenin, dijital olarak üretilmiş ses, fotoğraf, 3B model, görsel ve video gibi içeriklerle zenginleştirilmesi ile meydana getirilen canlı görünümdür. Eski Güneydoğu Anadolu’dan bugünün Güneydoğu Anadolu’suna gelene kadar uzanan heyecan dolu yaşam serüveninin anlatıldığı “Dünden Bugüne GAP” çalışması için 400 sayfalık basılı katalog tasarımı tarafımızdan gerçekleştirilerek arttırılmış gerçeklik unsurları ile zenginleştirilmiştir. Uygulama ücretsiz olarak IOS ve Android storedan indirilebilir. Uygulamayı indirdikten sonra http://kliksoft.net/tr/dunden-bugune-gap/ linkinde yer alan görselleri uygulama ile izleyin. Daha iy ibir deneyim için görsellerin çıktısını alın ve o çıktıları uygulama ile izleyin..

ÇOK BİLMİŞ

İlaç firması müşterimizin talebi doğrultusunda; represantların bilgilerini sürekli güncellemek ve bunu yaparken bir rekabet ortamında bilginin kazanımını sağlamak üzere hazırlanan «Concours» oyunu kodlama ve görselleştirme fazları tamamlandı. IOS kurumsal platformunda yayınlanarak kullanıma sunuldu. Uygulama özellikle Avrupa’da beğeni ile karşılandı.

ACIM: Adobe Connect Instant Monitoring (Windows)

Adobe Connect sunucusuna ait kaynakların anlık monitörlenmesi için sunucu ile birlikte çalışan uygulama geliştirilmiştir. Anlık CPU kullanımı, Anlık Sabit disk kullanımı, Anlık RAM kullanımı, Anlık bant genişliğinin monitörlenmesi, Anlık Adobe Connect servisinin kesniti takibi uygulama ile takip edilebilmektedir. Acil ikaz sistemi sayesinde problem yaşanan Adobe Connect sunucuları SMS ile sistem admine bildirilmektedir.

MEZOPOTAMYA Gezi Rehberi (Android & iOS)

Ionic framework ve Mongodb ile geliştirilen Mezopotamya Gezi Rehberi, Kalkınma Bakanlığı projesi olarak GAP Bölge İdare Başkanlığı bünyesinde gerçekleştirilmiş, bir şehir rotasının ve bir tematik rotanın yer aldığı mobil gezi rehberidir. Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde hazırlanan uygulamada profil oluşturma, belirli bir alandaki cazibe merkezlerini tespit etme, bunlar hakkında bilgilendirme ve rota oluşturma gibi özellikler bulunmaktadır.

Share Button