Kliksoft, her biri kendi sektöründe lider çözüm ortakları ile çalışır.

Adobe Inc.

Adobe Inc. (Adobe Systems Incorporated) dünyanın önde gelen grafik ve medya yazılımlarını üreten ABD merkezli bir yazılım şirketidir.

Kliksoft, Adobe firmasının Türkiye’de iş ortağı ve yetkili ürün satıcıdır.

Aşağıdaki  Adobe akreditasyonlarına sahiptir:

  • Adobe Systems Connect Partner
  • Adobe Technology Partner
  • Adobe Systems Certified Reseller
  • Adobe Systems Certified Reseller Education

Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Tic. A.Ş.

Penta Teknoloji, en gelişmiş küresel ve yerel teknoloji ürünlerinin dağıtımını hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştiren, Türkiye’nin öncü teknoloji dağıtıcı şirketlerinden biridir. Dünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinin donanım, yazılım, veri depolama, aksesuar, yazıcı ve sarf ürünleri ile çevre birimleri gibi ürün kategorilerinin Türkiye genelinde dağıtım ve pazarlamasını yapmaktadır.

Kliksoft, Penta Teknoloji’nin akredite satıcısı olarak Asus, HP, Dell, Canon, D-Link, Lenovo, intel, logitech, MSI, OKI, Seagate, Microsoft, wacom, Xerox, Dell, Epson, Huawei, Samsung, tp-Link ürünlerinin satışını yapmakta ve özellikle sunucu ürünleri için proje ve kurulum hizmetleri vermektedir.

Yanı sıra, Penta Teknoloji Ürünleri firması ile içerik geliştirme ve eğitim alanlarında ortak faaliyetler yürütmektedir.

ispring Solutions

iSpring Solutions, akademik ve ticari müşterilerine profesyonel e-Öğrenim çözümleri sağlamaya odaklanmış küresel bir yazılım şirketidir.

Kliksoft, ispring Solutions firmasının akredite bölge satıcısı ve çözüm ortağı olarak ürün lisanslanma, danışmanlık ve eğitim hizmetleri alanlarında hizmet veren İstanbul merkezli tek Türk şirketidir.

Real Games

Real Games, on yılı aşkın bir süredir simülasyon yazılımı üzerinde çalışan ve küresel bir ticari ortaklar ağına, üniversiteler ve araştırma merkezleriyle güçlü araştırma ve geliştirme bağlantılarına sahip bir şirkettir.

Kliksoft, Real Games firmasının Türkiye’de yetkili satıcısıdır ve firmanın lokomotif ürünlerinden Factory I/O’nun akademik kurumlara, kamu kurumlarına ve özel sektör kuruluşlarına satışını gerçekleştirmektedir.

Share Button