Klliksoft, hemen tüm e-Öğrenme içerik geliştirme ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak iSpring Suite yazılım paketini ısrarla önerir.

iSpring Suite, e-Öğrenme içerikleri geliştirmek ve bunları destekleyecek öğeler oluşturmak için üretilmiş bir yazılım uygulamaları paketidir.

Paket içindeki lokomotif ürün olan iSpring Presenter, Microsoft PowerPoint yazılımı ile çalışan, PC’ler ve mobil aygıtlar için raporlanabilir interaktif içerik hazırlama ve yayınlama yazılımıdır. Microsoft PowerPoint COM eklentisi olarak çalışan yazılım, PowerPoint’in tüm gelişmiş özelliklerini kullanarak üretilen içeriğin doğru standartlarda e-öğrenme nesnesine dönüştürümü işlemini kusursuz gerçekleştirir.

iSpring Suite, öğrenim yönetim sistemleri için SCORM ve diğer içerik yönetim sistemleri için HTML5 formatında çıktılar üretir. Video çıktıları da üretebilen iSpring Suite uygulamaları başta SCORM ve AICC olmak üzere birçok LMS stabdardıyla uyumludur.

ISPRING SUITE UYGULAMALARI

iSpring Presenter

iSpring Presenter, slayt tabanlı ders içerikleri oluşturmayı sağlayan endüstri standardı bir e-Öğrenme içerik geliştirme uygulamasıdır. Microsoft PowerPoint eklentisi olarak çalışır ve PowerPoint’in tüm gelişmiş özelliklerini kullanır. Ayrıca, diğer iSpring Suite uygulamaları ile oluşturduğunuz testleri, etkileşim nesnelerini, diyalog simülasyonlarını ve ekran kayıtlarını bağımsız kullanabilir veya slaylatlarınıza katıştırabilirsiniz. Uygulama SCORM, HTML5 ve video çıktıları üretir.

iSpring QuizMaker

iSpring QuizMaker, iSpring Presenter ile entegre çalışan bağımsız bir test ve anket oluşturma uygulamasıdır. 14 farklı soru tipi, özelleştirilmiş tasarım imkânı, süre sınırı ve deneme sayısı belirleme olanağı, adaptif sınav oluşturma ve soru havuzu gibi gelişmiş özellikler sunar. Bir testte ölçme ve değerlendirme için ihtiyaç duyulan tüm özellikleri barındırır.

iSpring Visuals

iSpring Visuals, iSpring Presenter ile entegre çalışan bağımsız bir etkileşim nesnesi oluşturma uygulamasıdır. Asenkron öğrenim için konu anlatımlarına katıştırılmış veya bağımsız kullanıma uygun SCORM çıktıları oluşturmanızı sağlar.

iSpring Visuals ile 4 ana kategoride (işlem/süreç, açıklama, hiyerarşi, katalog) çok sayıda etkileşim oluşturabilirsiniz. Bunlar arasında zaman çizgisi, yönlendirmeli görüntü, daire ve piramit diyagramları, sık sorulan sorular, akordeon ve sekmeler, sözlük ve medya kataloğu sıkça kullanılan etkileşimlerdir.

iSpring TalkMaster

iSpring TalkMaster, iSpring Presenter ile entegre çalışan bağımsız bir diyalog simülasyonu oluşturma uygulamasıdır. Asenkron öğrenim için konu anlatımlarına katıştırılmış veya bağımsız SCORM tabanlı diyalog simülasyonları ve role playing oyunları oluşturmanızı sağlar.

Diyalog simülasyonu deneyimi, personel eğitimlerinde en yaygın ihtiyaçların başındadır. Çalışanların müşterilerle daha etkili ilgilenebilmesi için eğitim senaryoları tasarlamaya yardımcı olur. iSpring TalkMaster ile hem eğitim hem de değerlendirme amaçlı simülasyonlar oluşturabilirsiniz.

iSpring Cam Pro

iSpring Cam Pro, iSpring Presenter ile entegre çalışan bağımsız bir ekran görüntüsü kayıt uygulamasıdır. Asenkron öğrenim için konu anlatımlarına katıştırılmış veya bağımsız ekran kayıtları oluşturmanızı sağlar. Sıfırdan video montaj projeleri oluşturmanıza da olanak tanır.

iSpring Flip

iSpring Flip, bağımsız bir etkileşim e-Kitap oluşturma uygulamasıdır. PDF, Microsoft Word ve PowerPoint dosyalarını sayfaları çevrilebilir e-Kitap formatına dönüştürür. SCORM ve HTML5 çıktılar üretir.

iSpring Flip ile dönüştürdüğünüz kitaplarınız hem güvenli hale gelir (kullanıcılar tarafından masaüstüne indirilemez) hem de öğrenim yönetim sistemlerinde kullanıcı etkinliği yüzde cinsinden takip edilip raporlanabilir.

iSpring Audio-Video Editor

iSpring Visuals, bağımsız bir ses ve görüntü düzenleme uygulamasıdır. iSpring içeriklerinizde kullanacağınız ses ve video dosyaları üzerinde en temel düzenlemeleri yapmanıza izin verir.

Bu editör aslında iSpring Presenter ile çalışırken kullandığımız Narration Editor içinde ses ve video düzenlememizi sağlayan editörün ta kendisidir.

ISPRING SUITE’İN AVANTAJLARI
  • Teknik bilgi gerektirmez, öğrenmesi kolaydır.
  • Mobil cihazlara uyumlu içerikler üretir.
  • Testler ve anketler hazır soru tipleriyle kolayca hazırlanır.
  • Diyalog simülasyonları ile adaptif eğitim içerikleri kolaylıkla oluşturulabilir.
  • WYSIWYG editörü basit ve hızlı çalışmayı sağlar.
  • 68 bin telifli görselden oluşan bir içerik kütüphanesi sunar.
  • Dâhili kaydedicisi sayesinde tüm klavye ve fare ahareketlerini kaydeder.
  • Moodle ve Tin Can uyumludur.
  • Duyarlı çıktıları farklı cihazlarda farklı görünüm sağlar.
  • Ofis belgelerini e-Kitaplara dönüştürür.
Share Button