Kliksoft, her biri alanında uzman ve yetkin ekiplerle çalışır.

İçerik Ekibimiz

İçerik ekibimiz, genel ve özel amaçlı kişisel gelişim eğitimleri, üniversite ortak dersleri, tasarım yazılımlarının eğitimleri gibi eğitimlerin yanı sıra ticari kuruluşların özel ihtiyaçlarına yönelik eğitim içerikleri de geliştirmekte, bu eğitimlerin SCORM ve HTML5 çıktılarını oluşturarak müşteriler ile paylaşmaktadır.

Yazılım Ekibimiz

Yazılım ekibimiz, Moodle LMS implementasyonları ve başka sistemler ile entegrasyonlar sırasında ihtiyaç duyulan API’lerden iOS ve Android sistemler için mobil uygulama geliştirmeye dek müşteri gereksinimlerine cevap veren yazılım geliştirme faaliyetleri sürdürmektedir.

Donanım ve Network Ekibimiz

Donanım ve network ekibimiz, barındırma (hosting), implementasyon ve entegrasyon, bakım ve destek, güvenlik gibi hizmet başlıklarında uçtan uca hizmet vererek ve pandemi döneminde giderek artan ve karmaşıklaşan ihtiyaçlarına kesintisiz cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Pazarlama ve Satış Ekibimiz

Pazarlama ve satış ekibimiz, pandemi döneminde de yurt içindeki ve dışındaki tüm müşterilere aynı hız ve verimlilik ile ulaşmakta ve en uygun çözüm önerileri ile mutlu müşteri ekosistemimizi genişletmeye devam etmektedir.

Eğitim Ekibimiz

Eğitim ekibimiz, hem lisansladığımız ürün ve teknolojiler için hem de müşteriler tarafından ihtiyaç duyulan teknik ve mesleki konularda istendiğinde yüz yüze, istendiğinde uzaktan eğitim araçları kullanarak eğitim faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Share Button