Kliksoft, Türkiye’nin önemli akademik, kamu ve ticari kurumları tarafından tercih edilen hizmet ve eğitim sağlayıcısıdır.

Sistem Destek Uzmanı

“PowerPoint yazılımı ile eğitim sunumu hazırlıyorum. Bu eğitimde eksik bilgilerim olduğunu gördüm. Benim için çok faydalı oldu. Eğitimcinin açık, net ve akıcı anlatımı bizim yeterince bilgi sahibi olmamızı sağladı. Teşekkürler.”

Ayşe D., Sistem Destek Uzmanı, Yurtiçi Kargo

Eğitim Teknolojileri Uzmanı

“Kurumunuza çok teşekkür ederiz. Oldukça keyifli, öğretici bir eğitimdi. İlk defa katıldığım bir yetişkin eğitiminde sıkılmadığımı, oldukça eğitici ve eğlenceli bulduğumu da ayrıca eklemek isterim.”

Elif K., Eğitim Teknolojileri Uzmanı, VKV Özel Koç Okulları

Proje Sorumlusu

“Eğitmenimizin teknik donanımı oldukça yeterli çok sabırlı bir kişilik olarak örnek bir uzman. Profesyonel bir kurum olduğunuz eğitmenin yaklaşımlarından anlaşılıyor.”

İsmail G., Proje Sorumlusu, GAP Bölge İdaresi Başkanlığı

Bilgisayar Öğretmeni

“Daha önce de değişik Adobe eğitimlerine katılma fırsatım oldu. Ancak aldığım bu eğitim, zamanın en etkili ve verimli bir şekilde geçmesini sağladığından diğerlerinden öne geçti.”

Serkan Ö., Bilgisayar Öğretmeni, VKV Koç Özel Lisesi

İdari Asistan

“Kesinlikle gelişimime çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Anlatılanlar gayet açık ve netti, bu eğitimden ötürü ve bize kattıklarınızdan dolayı teşekkür ederiz.”

Münevver A., İdari Asistan, Tema Mağazacılık (LC WAIKIKI)

İdari Asistan

“Kendi adıma çok faydalı bir eğitimdi. Aynı eğitim düzeyi ve kalitede Adobe Photoshop eğitimi de almak isterim teşekkür ederim.”

Esra K., İdari Asistan, Tema Mağazacılık – LC WAIKIKI

Uzman Sistem Yöneticisi

“Eğitim verimli geçti. Umarım bundan sonraki süreçte de bu uyum devam eder.”

Uğur Ö., Uzman Sistem Yöneticisi, Sakarya Üniversitesi

Bilgi Teknolojileri Uzmanı

“Aldığım eğitimin faydalı olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.”

Behçet G., Bilgi Teknolojileri Uzmanı, Doğa Okulları

Tasarımcı

“Eğitmenimizin sıcak tavırları sayesinde eğitimlerimizi bir aile ortamı içerisinde aldık. Sabırla bize bilgilerini aktardığı için teşekkür ediyoruz.”

Sinem E., Tasarımcı, İBB Kültür A.Ş.

Yayın Koordinatörü

“Eğitmenimiz bizim yoğun tempomuza rağmen süper bir motivasyonla harika sırlar paylaştı. Bildiğimizi sandığımız Photoshop’la neler yapabiliyor muşuz meğer.”

Tolga K., Yayın Koordinatörü, İBB Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

Share Button