Eğitim kurumları için satın alma seçenekleri:

Creative Cloud, öğrencilerinize, eğitimcilerinize ve okul personelinize tümü doğrudan masaüstünden erişilebilen, tasarım, web, video ve fotoğraf alanlarına yönelik dünyanın en iyi yaratıcı araçlarının yanı sıra paylaşma ve işbirliğine dayalı çalışmalara yönelik mükemmel yollar sunar.

Kurumunuz bu yeni dönemsel lisanslama programı sayesinde üretkenliği artırmak, öğretim ve öğrenimde yaratıcılığı desteklemek ve öğrencilerin üniversite ve sonraki öğrenim hayatlarında başarı sağlamaları açısından son derece önemli olan dijital iletişim becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için gereken yaratıcı araçlara sahip olabilir.

 • Yaratıcı Araçlara Erişim

  Eğitmenlerin, öğrencilerin ve personelin, kurumun sahip olduğu ya da kiraladığı bilgisayarlarda Adobe yaratıcı araçlarına erişmesini sağlar.

 • Güncel Yazılımlar

  Bölümün veya kurumun güncelliğini koruma: Bölümünüzün veya kurumunuzun yeni yazılım özellikleri ve teknolojik yenilikler sayesinde güncel teknolojik yenilikleri takip etmesini sağlar.

 • Kolay Edinim

  Satın alma işlemlerini kolaylaştırma: Yıllık tek bir satın alma emri ile satın alma işlemlerinde büyük kolaylık sağlar. Bu sayede bölümünüz veya kurumunuzda birden çok siparişin getirdiği güçlüklerin ve maliyetlerin önüne geçilmiş olur.

 • Kolay Dağıtım

  Dağıtımda esneklik: Çeşitli dağıtım seçenekleri arasından yapacağınız tercihle yazılımınızı esnek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Bölümünüzün veya kurumunuzun ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak olan  seçeneği tercih edebilirsiniz.

EEA Programı Lisanslama Seçenekleri

Kişisel Kullanıcı Lisansları (Education Named License)

Kişisel Akademik Plan (Named License) Eğitim kurumları için Creative Cloud planıdır. Akademisyen ve idari personel lisanslamalarında ve öğrencilere verilen bilgisayarlarda kullanılmak üzere tercih edilen lisanslama türüdür. İşte ve evde kullanım için iki bilgisayara yükleme hakkı verir. Öğrencilere ait bilgisayarlar için şimdi kendi aygıtını getir desteği sunuluyor. Her kullanıcı yerine her bilgisayar için lisanslama yapılır. Tek bir Cloud ürünü (Örneğin Photoshop CC) yada tüm paket (CC Team) tercih edilebilir. Adobe Value Incentive Plan (VIP) ile sunulmaktadır.

Aygıt Lisanslama (Education Device License)

Aygıt Lisanslama Eğitim kurumları için Creative Cloud planıdır. Bilgisayar laboratuvarları için tercih edilen lisanslama tipidir. Her kullanıcı yerine her bilgisayar için lisanslama yapılır. Tek bir Cloud ürünü (Örneğin Photoshop CC) yada tüm paket (CC Team) tercih edilebilir. Adobe Value Incentive Plan (VIP) ile sunulmaktadır.

Kurumunuzun ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan ürün koleksiyonları

İlköğretim, ortaöğretim ve yükseköğretim kurumları için aşağıdaki koleksiyonlar sunulmaktadır. Koleksiyonlarda, Windows® ve Mac OS işletim sistemlerinde kullanılabilen ürünler bulunmaktadır.

Fiyatlama

2023 7 Hazirandan itibaren geçerli AYGIT lisanslama (DEVICE LIC) ve Kullanıcı bazlı lisanslama (NAMED LIC) akademik liste birim fiyatları aşağıda belirtilmiştir. 250 adet ve üzeri DEVICE ve NAMED lisanslamalar için ayrıca fiyat çalışması gerçekleştirilmektedir. KDV %18 ilave edilecektir.

Share Button