Kliksoft; içerik hazırlama ve yayınlama yazılımlarının ihtiyaca yönelik olarak belirlenmesi, lisanslama, kurulum ve eğitim hizmetlerinin verilmesi süreçlerini asiste eder.

Kliksoft; içerik hazırlama ve yayınlama yazılımlarının ihtiyaca yönelik olarak belirlenmesi, lisanslama, kurulum ve eğitim hizmetlerinin verilmesi süreçlerini asiste eder. Bu başlık altında öğrenim yönetim sistemleri için SCORM standartında içerik üretim araçlarının lisanslanması, uygulamalı eğitimlerinin verilmesi ve mevcut öğrenim yönetim sistemi düzenine entegre edilmesi süreçlerini sağlar.

E-Öğrenme Nesneleri geliştirme başlığı altında uygulama tipine göre iki farklı yazılım grubu bulunmaktadır;

TEKNİK ÜRETİM YAZILIMLARI

Bu Nesne üretim türünde nesne üretimi için kurum bünyesinde yetkin bir içerik departmanı konumlandırılmalıdır. Kliksoft, teknik üretim için endüstri standardı olan yazılımların lisanslama ve projelendirme yeterliliğine ve akreditasyonuna sahiptir. Bu noktada gerekli lisansların tedarik edilmesi, ekip profiline uygun uygulama eğitim müfredatının çıkarılarak gerekli yazılım eğitimlerinin verilmesi sürecini asiste eder. Bu başlık altında Adobe Systems markasının Adobe Animate, Adobe Dreamweaver, Adobe illustrator, Adobe Photoshop yazılımları lisanslama ve eğitim hizmetleri sağlanmaktadır. Ayrıca, Unity 3D platformu için temel eğitim, ileri eğitim ve AR & VR paketi, e-içerik üretim danışmanlığı, hizmetleri de Kliksoft tarafından sunulmaktadır.

TEKNİK OLMAYAN ÜRETİM YAZILIMLARI

Teknik olmayan nesne üretimi, teknik bilgisi olmayan sadece kendi konusunda uzman (örneğin matematik öğretmeni, coğrafya öğretmeni, satış koçu vb.) kişilerin kısa süreli eğitimlerle kullanıma hazır hale geldikleri hızlı eöğrenme araçları (rapid elearning tools) genel adı verilen araçlarla yapılan üretimdir. Kliksoft; doğru kullanım için doğru rapid elearning aracının belirlenmesi, kotalandırılması ve eğitimlerinin gerçekleştirilmesi süreçlerini asiste eder. Bu başlık altında Adobe Presenter, Adobe Captivate, iSpring Suite, Raptivity Suite, IMC Lecturnity yazılımları lisanslama ve eğitim hizmetleri sağlanmaktadır.

ISPRING SUITE

iSpring Suite, Microsoft PowerPoint yazılımı ile birlikte çalışan, PC’ler ve mobil aygıtlar için raporlanabilir interaktif içerik hazırlama ve yayınlama yazılımıdır. Bir PowerPoint eklentisi olarak görev yapan iSpring Suite, PowerPoint yazılımının tüm gelişmiş özelliklerini kullanarak üretilen içeriğin doğru standartlarda e-öğrenme nesnesine dönüştürümü işlemini kusursuz gerçekleştirir.

RAPTIVITY

Raptivity, 180 eğitici oyun, sunum ve simülasyon şablonu ile teknik bilgi gerektirmeden interaktif oyunlar ve simülasyonlar hazırlamanızı sağlayan içerik iş istasyonudur.

ADOBE CAPTIVATE

Adobe Captivate ile ekran görüntülerini teknik bilgi gerekmeden kaydedebilir, interaktif e-içerikler ve videolar oluşturabilirsiniz. Adobe Captivate, ekran görüntüsü yakalama ve web tabanlı eğitim içerikleri oluşturmada endüstri lideri bir uygulama yazılımıdır. Ekran eğitimleri hazırlama amacı ile demostrasyon ve simülasyon kayıt olanağı sağlar. Teknik bilgi gerekmeksizin eğitim içerikleri üretmenize olanak tanır.

ADOBE PRESENTER

Adobe Presenter; Microsoft PowerPoint yazılımı ile birlikte çalışan interaktif raporlanabilir içerik hazırlama ve yayınlama yazılımıdır. Teknik deneyim gerektirmeden mevcut powerpoint sunumlarının ses, video görüntüsü, test, anket uygulamaları ile zenginleştirilerek öğrenim yönetim sistemlerinin raporlayabileceği SCORM dosya çıktısı hazırlar.

Ayrıntılı bilgi için Arayın!

Ayrıntılı bilgi almak için bizi 0216 518 4667 yada 0555 505 8080 no’lu telefonlardan arayabilir yada info@kliksoft.net adresinden demo talep edebilirsiniz. aşağıdaki buton yardımı ile iletişim formumuza ulaşarak bize taleplerinizi iletebilirsiniz.

Share Button