Kliksoft accredited developer for ios and android platforms.

Kliksoft, akredite iOS ve Android uygulama geliştiricisidir. iOS ve Android platformlar için farklı yazılım dillerinde ihtiyaç bazlı native uygulama üretme kabiliyetine sahiptir. AR ve VR uygulamaları için Unity 3D uygulamalarını etkin kullanır.

Roleplay Recorder (iOS)

İlaç mümessillerine yönelik tasarlanan ve tamamlanan uygulamada roleplay eğitsel faaliyetlerin bilgi aktarım ve tutum durumlarının simüle edilmesi esnasında uygulama ile eşlenik olarak raporlanması ve raporlamanın ve video içeriklerin kayıt altına alınması geliştirilecek olan IOS uygulamasının algoritmik konseptini oluşturmaktadır.

DÜNDEN BUGÜNE GAP

Artırılmış gerçeklik (Augmented Reality) kavramı, gerçek dünyadaki çevrenin, dijital olarak üretilmiş ses, fotoğraf, 3B model, görsel ve video gibi içeriklerle zenginleştirilmesi ile meydana getirilen canlı görünümdür. Eski Güneydoğu Anadolu’dan bugünün Güneydoğu Anadolu’suna gelene kadar uzanan heyecan dolu yaşam serüveninin anlatıldığı “Dünden Bugüne GAP” çalışması için 400 sayfalık basılı katalog tasarımı tarafımızdan gerçekleştirilerek arttırılmış gerçeklik unsurları ile zenginleştirilmiştir. Uygulama ücretsiz olarak IOS ve Android storedan indirilebilir. Uygulamayı indirdikten sonra https://kliksoft.net/tr/dunden-bugune-gap/ linkinde yer alan görselleri uygulama ile izleyin. Daha iy ibir deneyim için görsellerin çıktısını alın ve o çıktıları uygulama ile izleyin..

ÇOK BİLMİŞ

İlaç firması müşterimizin talebi doğrultusunda; represantların bilgilerini sürekli güncellemek ve bunu yaparken bir rekabet ortamında bilginin kazanımını sağlamak üzere hazırlanan «Concours» oyunu kodlama ve görselleştirme fazları tamamlandı. IOS kurumsal platformunda yayınlanarak kullanıma sunuldu. Uygulama özellikle Avrupa’da beğeni ile karşılandı.

ACIM: Adobe Connect Instant Monitoring (Windows)

Adobe Connect sunucusuna ait kaynakların anlık monitörlenmesi için sunucu ile birlikte çalışan uygulama geliştirilmiştir. Anlık CPU kullanımı, Anlık Sabit disk kullanımı, Anlık RAM kullanımı, Anlık bant genişliğinin monitörlenmesi, Anlık Adobe Connect servisinin kesniti takibi uygulama ile takip edilebilmektedir. Acil ikaz sistemi sayesinde problem yaşanan Adobe Connect sunucuları SMS ile sistem admine bildirilmektedir.

MEZOPOTAMYA GEZİ REHBERİ (Android, iOS)

Ionic framework ve Mongodb ile geliştirilen Mezopotamya Gezi Rehberi, Kalkınma Bakanlığı projesi olarak GAP Bölge İdare Başkanlığı bünyesinde gerçekleştirilmiş, bir şehir rotasının ve bir tematik rotanın yer aldığı mobil gezi rehberidir. Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde hazırlanan uygulamada profil oluşturma, belirli bir alandaki cazibe merkezlerini tespit etme, bunlar hakkında bilgilendirme ve rota oluşturma gibi özellikler bulunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için Arayın!

Ayrıntılı bilgi almak için bizi 0216 518 4667 yada 0555 505 8080 no’lu telefonlardan arayabilir yada info@kliksoft.net adresinden demo talep edebilirsiniz. aşağıdaki buton yardımı ile iletişim formumuza ulaşarak bize taleplerinizi iletebilirsiniz.

Share Button