Eöğrenme Altyapı Projelendirme

Kliksoft Eöğrenme Çözümleri başlığı altında danışmanlık ve projelendirme hizmetleri vermektedir.

Kliksoft’un Eöğrenme Çözümleri kapsamında;

  • E-İÇERİK

    İçerik Hazırlama ve Yayınlama yazılımlarının ihtiyaca yönelik olarak belirlenmesi, lisanslama, kurulum ve eğitim hizmetlerinin verilmesi

  • LMS

    Doğru Öğrenim Yönetim Sisteminin ihtiyaca yönelik olarak belirlenmesi, lisanslama, implementasyon, entegrasyon ve eğitim hizmetlerinin verilmesi

  • SANAL TOPLANTILAR

    Sanal sınıf ve sanal seminer Sisteminin ihtiyaca yönelik olarak ölçeklendirilmesi, lisanslama, implementasyon, entegrasyon ve eğitim hizmetlerinin verilmesi başlıkları yer alır.

Kliksoft;

İçerik Hazırlama ihtiyaçları için; Adobe Presenter, Adobe Captivate, Adobe elearning Suite, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Adobe Audition, Adobe Flash Professional (eöğrenme ihtiyaçları için özelleştirilmiş, Adobe Dreamweaver (eöğrenme ihtiyaçları için özelleştirilmiş), Ispring Solutions  Ispring Presenter, Ispring Professional, Ispring QuizMaker, Techsmith Camtasia Studio, Harbinger Group Raptivity Essential ve Raptivity Suite yazılımlarını konumlandırmaktadır.

Kliksoft; Öğrenim Yönetim Sistemi ihtiyaçları için Adobe Systems Adobe Connect Training, SAKAI LMS, Moodle LMS çözümlerini önermektedir. Dünyada ve Türkiye’de yaygın kullanılan bu öğrenim yönetim sistemleri için kurulum, uyarlama, entegrasyon ve teknik destek hizmetleri sunar.

Kliksoft; Sanal sınıf ve sanal seminer teknolojisi olarak Adobe Connect’i önermekte başarısı kanıtlanmış bu teknoloji için proje desteği vermektedir. Türkiye’de 2004 yılından beri bir çok kurum ve kuruluşta aktif olarak kullanılan bir sanal sınıf, öğrenim yönetim sistemi ve web konferans platform uygulaması olan Adobe Connect ( eski adı Macromedia Breeze) platformu için projelendirme, lisanslama, kurulum, entegrasyon ve eğitim çözümleri sunar. Adobe Connect sanal sınıf sunucularının mevcut veritabanları ile ilişkilendirilmesi, popüler açık popüler açık kaynak kodlu öğrenim yönetim sistemleri olan Moodle® ve SAKAI® platformları ile %100 uyumlu entegrasyon becerisi, garantili Öğrenim Yönetim Sistemi entegre katman hizmetleri ile Adobe eöğrenme merkezli sunucu uygulamaları konusunda üst seviye hizmet sunmaktadır. Homegrown tipindeki kurumların kendi geliştirdikleri öğrenim yönetim yada öğrenci bilgi otomasyonları ile Adobe Connect sunucu entegrasyonları da çözüm bileşenleri dahilindedir.

Adobe Connect ile bağlantılı yada bağlantısız olarak kullanılabilecek popüler açık kaynak kodlu öğrenim yönetim sistemleri olan Moodle ve SAKAI öğrenim yönetim sistemlerinin kurum ihtiyaçlarına göre projelendirilmesi ve kurulum hizmetleri eöğrenme Çözümleri başlığı altında sunduğumuz çözümlerdir.

Share Button