Web Kolej 2015 paketlerimiz hazır!

Kolejler için hazırladığımız Adobe Web Kolej paketlerimiz ile tanışın Adobe Creative Cloud EEA anlaşması ile en güncel Adobe yazılımlarına en uygun fiyatlarla sahip olın. Acrobat Pro, After Effects, Audition, Bridge, Dreamweaver, Edge Animate, FireWorks, Flash Builder, Flash Professional, Gaming SDK, Illustrator, Incopy, Indesign, Media Encoder, Muse, Photoshop, Lightroom, Prelude, Premiere Pro, Scout, SpeedGrade yazılımlarının tamamını tek sözleşme ile kullanıma açın. Creative Cloud’un fiziksel kurulum yapılabilen kolay kullanım özellikleriyle tanışın

Web Kolej paketleri Adobe Creative Cloud Kurumsal Akademik Lisanslama (CC EEA) modeli ile 12 yıl süreli geçerli lisanslardan oluşur (24 ay, 36 ay ve 48 ay alternatifleri için fiyat bilgisi alınız).

Web Kolej-100 paketi 100 FTE (Tam Zamanlı Kullanıcı) metriğinde lisans içerir. Kurumunuza ait FTE sayısını öğrenmek için şu formülü kullanın: Tam Zamanlı Öğretmen + (Yarı Zamanlı Öğretmen ÷ 3) + Tam Zamanlı Personel + (Yarı Zamanlı Personel ÷ 2)

Şu kişiler FTE hesaplamasına dahil EDİLMEZ: Öğrenciler, Mezunlar, kontratlı işçi statüsündeki çalışanlar, Emekli akademisyenler ve Emekli Personel, Ziyaretçiler, Konferans katılımcıları.

Kurulum hizmeti pakete dahil edilmiştir.

Kurumunuzdan 2 akademik yada idari personel için 4 gün süreli Adobe Photoshop CC uygulama eğitimi katılımı bedelsizdir.

Eğitimler maksimum 9 kişilik gruplar halinde gerçekleştirilmektedir.

Eğitimler İSTANBUL – ÜSKÜDAR’da Kliksoft eğitim merkezinde gerçekleştirilecektir.

4 katlı eğitim binamızda kafeterya ve dinlenme alanları bulunmaktadır.

Eğitim süresince öğle yemeği ve ara ikramlar bedelsizdir.

Eğitim binamızda 100 Mbit fiber internet hizmeti bulunmaktadır.

Eğitimler yeni jenerasyon ASUS masaüstü donanım laboratuvarında gerçekleştirilmektedir.

Eğitim sınıfında Promethean akıllı tahta kullanılmaktadır.

 

Share Button